Spawane na miarę

Wykonawca konstrukcji metalowych

Firma Ewa Dropińska świadczy usługi z zakresu doradztwa, produkcji oraz montażu balustrad, schodów, zadaszeń i innych lekkich konstrukcji.

Z nami zyskasz

Spokój

Nie musisz się o nic martwić. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb, przywieziemy na miejsce gotowy produkt w dogodnym dla Ciebie terminie i zamontujemy go w krótkim czasie. Udzielamy długiej gwarancji na nasze wyroby.

Estetyczne wykonanie

Dbamy o najwyższą jakość naszych połączeń spawanych, szlifowania, malowania, elementów drewnianych i szklanych. Gwarantujemy, że patrząc na swoją balustradę, schody czy inne elementy po latach, wciąż będziesz zadowolony z ich wykonania.

Czas

Otrzymasz gotowy, zamontowany produkt w ciągu miesiąca od potwierdzenia zamówienia. Dotyczy to niewielkich zamówień, typu schody o wysokości jednego piętra lub do 20 metrów balustrady ze stali nierdzewnej. Z góry określimy, jak długo będzie trwała realizacja zamówienia i zrobimy to w wyznaczonym terminie.

Cztery kroki do cieszenia się gotową realizacją

01.

Konsultacja

Na miejsce przyjedzie nasz pracownik, by uzgodnić z Tobą wymagania i wykonać pomiar. Następnie uzyskasz ostateczną wycenę.

02.

Podpisanie umowy

Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, przejdziemy do podpisania umowy. Chroni ona obie strony i zawiera zapisy dotyczące terminu wykonania i ceny.

03.

Montaż

Wykonujemy produkt w naszym zakładzie i przyjeżdżamy na montaż przygotowani, by skończyć w jak najkrótszym czasie i bez bałaganu.

04.

wygodna Płatność

Klientom indywidualnym oferujemy termin 7 dni na spłatę, a instytucjonalnym do 30 dni. Możesz to zrobić przelewem praktycznie w dowolnej walucie, także krypto.

Polecają nas klienci

Ewa Dropińska