O nas

Firma Ewa Dropińska powstała w 2018 roku i nieprzerwanie dostarczamy klientom najwyższą jakość i niezawodność w świetnym stylu.

Zadzwoń do mnie, a postaram się jak najlepiej poznać Twoje potrzeby. Wiem, że nie każdy z naszych klientów orientuje się w naszej branży, dlatego najpierw chcę się dowiedzieć, czego oczekujesz od zamawianego wyrobu. Na tej podstawie dopasuję kilka propozycji, aby ułatwić Ci decyzję. Możemy również wykonać konstrukcje zgodne z Twoim projektem lub przesłanym zdjęciem. Jeśli wybrany wzór jest chroniony prawem autorskim, stworzymy coś w tym stylu specjalnie dla Ciebie.

Zdarzało nam się wykonywać duże projekty, jak na przykład montaż pochwytów na kilkuset balkonach na nowo wybudowanym osiedlu. Nie ukrywamy jednak, że w centrum naszego zainteresowania znajduje się klient indywidualny, który może docenić wysoką estetykę wykończenia, szybkość montażu i indywidualne podejście.

Zapraszam do zapoznania się z niektórymi naszymi dotychczasowymi realizacjami w zakładce Realizacje.

Telefon: +48507302592


Nasza misja

Misją firmy Ewa Dropińska jest wsłuchiwanie się w potrzeby klienta i tworzenie ślusarki, która odzwierciedla jego indywidualizm. W tym celu poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, jakich nie ma w ofercie innych firm, aby odpowiadać na zróżnicowane wymagania. Przy tym pilnujemy, aby zachować najwyższą jakość wykonania. 

Nasza wizja

Wyznaczanie nowej jakości obsługi w branży ślusarskiej, tak, by wspierać kreatywność.