Skorzystaj z promocji

Uzyskaj zniżkę z kodem promocyjnym.

Dlaczego warto wybrać stal nierdzewną?

Balustrady to ważny element w każdym budynku, zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak i estetyki. Wybór odpowiedniej balustrady ma kluczowe znaczenie, dlatego coraz więcej osób decyduje się na balustrady ze stali nierdzewnej, zamiast zwykłej stali. Oto dlaczego balustrady ze stali nierdzewnej są lepsze niż ich zwykłe odpowiedniki:

1. Trwałość 

Jednym z najważniejszych powodów, dla których balustrady ze stali nierdzewnej są lepsze niż ze stali zwykłej, jest ich trwałość. Stal nierdzewna jest bardziej odporna na korozję, a zarysowania można łatwo naprawić przy pomocy włókniny, którą otrzymasz przy oddaniu balustrady do użytku (możesz także uzupełnić u nas zapasy włókniny i środków do pielęgnacji stali).

Oferujemy aż 10-letnią gwarancję na nasze balustrady TIGMIG ze stali nierdzewnej. Nasze balustrady są wykonywane przez doświadczonych specjalistów, którzy używają najlepszych materiałów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja balustrada będzie służyć Ci przez wiele lat.

2. Indywidualne wzornictwo

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, co oznacza, że ​​możemy wykonać dowolny wzór, który będzie pasował do Twojego stylu. Nie musisz ograniczać się do wzorów, które widzisz na naszej stronie. Jeśli masz swoje własne pomysły, skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą Ci zrealizować Twój projekt. Możemy wykonywać elementy gięte czy wycinane laserowo. 

Wbrew obiegowej opinii balustrady nierdzewne możemy pomalować na dowolny kolor. Zaufaj naszym doświadczonym lakiernikom – balustrady nierdzewne malowane przez nas natryskowo wyglądają lepiej, niż zwykłe balustrady malowane proszkowo. Możemy uzyskać wykończenie matowe, satynowe lub z połyskiem.

3. Łatwość napraw

Cynkowanie i malowanie proszkowe, mimo, że przedłuża trwałość balustrad ze zwykłej stali, nie jest wieczne. Z biegiem czasu lub przy uszkodzeniu mechanicznym balustrada zacznie rdzewieć, a kolor wypłowieje i powstaną brzydkie wybrzuszenia w miejscach, gdzie dostanie się woda. Żeby to naprawić, balustradę trzeba zdemontować, wypiaskować, ponownie ocynkować i pomalować. Koszty takiej naprawy mogą przewyższyć wykonanie nowej balustrady.

Lepiej od razu zdecydować się na stal nierdzewną. Nawet, jeśli będzie pomalowana, koszty jej utrzymania w pięknym stanie są znacznie niższe. W razie uszkodzenia farby wystarczy, że do nas zadzwonisz, a przyjedziemy i odnowimy ją na miejscu, bez potrzeby kosztownego demontażu, cynkowania i malowania proszkowego.

 

Najpopularniejsza

Balustrada nierdzewna z wypełnieniem poziomym z rur

Balustrada nierdzewna z wypełnieniem poziomym z rur

od 750 zł za metr bieżący

Cena dotyczy balustrady balkonowej ze stali nierdzewnej 304 z wypełnieniem z 4 rur o średnicy 12 mm, montowanej od góry.

Najbezpieczniejsza

Balustrada nierdzewna z wypełnieniem pionowym

Balustrada nierdzewna z wypełnieniem pionowym

od 1000 zł za metr bieżący

Cena dotyczy balustrady balkonowej ze stali 304 z wypełnieniem z rur o średnicy 12 mm, co 10 – 12 cm, montowanej od góry.

Nowoczesna i elegancka

Balustrada nierdzewna panelowa

Balustrada nierdzewna panelowa

od 1400 zł za metr bieżący

Cena zależy od indywidualnego projektu (wybór ilości wypełnienia, pochwytu, wysokości, koloru i sposobu montażu).