Balustrady
ze stali nierdzewnej

Ewa DropińskaFirma Ewa Dropińska wykonuje balustrady ze stali nierdzewnej na indywidualne zamówienie. Nasze balustrady zawsze są wykonane z myślą o miejscu, gdzie są montowane oraz osobach, którym mają służyć.  Możliwy jest montaż od góry lub boczny (od czoła). Montujemy barierki zarówno na balkonach jak i schodach, a także tzw. balkony francuskie. Do wyboru są różne metody wykończenia – polerowanie lub satynowanie. Jeśli interesują Państwa inne balustrady – np. całoszklane na rotulach czy w profilu aluminiowym, lub malowane proszkowo na dowolny kolor, zapraszamy do kontaktu – także mamy je w swojej ofercie.

Na nasze balustrady nierdzewne oferujemy:

10 lat gwarancji

Jesteśmy pewni, że nasze wyroby wytrzymają dłużej, niż budynek.
Dla Państwa spokoju mamy jednak zapis w umowie gwarantujący 10 lat na wykrycie wad, które usuniemy.

Szybki montaż

Termin realizacji to miesiąc od potwierdzenia zamówienia, ale staramy się wykonać go szybciej. Montaż, w miarę możliwości, wykonujemy w jeden dzień.

balustrada
Prosta balustrada z poziomym wypełnieniem z rurek
Balkony francuskie ze stali nierdzewnej z możliwością otwierania
Balustrady nierdzewne

Oferujemy kompleksową usługę wykonania balustrad na wymiar wraz z zaprojektowaniem, transportem oraz montażem. Stal nierdzewna to nasza specjalność. Wszędzie, gdzie to możliwe, połączenia są spawane i doprowadzane do takiego stanu, że spoiny są niewidoczne. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę budynku, w którym balustrada ma być montowana.

Barierka ze stali nierdzewnej z wypełnieniem z szerokich profili
Sposób montażu

Wykonywane przez nas balustrady ze stali nierdzewnej nie są przykręcane, a przyspawane do elementów montażowych. Te z kolei są przymocowane do budynku za pomocą bardzo mocnych i trwałych kotew chemicznych. W przypadku większych balustrad mocujemy także pochwyt do ściany, dla większej sztywności całej konstrukcji. Dopasowujemy metodę montażu do miejsca.

Słupki i pochwyt ze stali nierdzewnej z wypełnieniem szklanym
Nierdzewne balustrady z wypełnieniem szklanym

W naszej ofercie znajdą Państwo także balustrady z wypełnieniem szklanym. Istnieje możliwość zabarwienia szkła. Najczęściej używamy szkła klejonego, ponieważ jest bardzo bezpieczne w takich konstrukcjach – nawet jeśli szyba się stłucze, pozostanie przyklejona na warstwie kleju. 

Polecają nas klienci
Ewa Dropińska
Przykładowe balustrady